שירות לקוחות

טר"מ מודיעין עילית – הפתיחה

חדר המיון החדש של טר"מ במודיעין עילית נפתח, חגיגה של ממש. אז תשאלו מה זה קשור אלינו ? הנה התשובה…

פחות מ- 90 יום הפרידו מהרגע שנכנסנו לשטח שחוץ ממעטפת בטון לא היה בו מאומה… ועד לפתיחה החגיגית. אז מה היה באמצע ? היה מעניין, מאד מעניין..

הטלפון של יוסי מצלצל, הלו.. מדבר נתן אפלבאום. מצאנו ב"ה שטח בקרית ספר, השטח של חברת CPM צור איתם קשר בבקשה, אנחנו נהיה יותר רגועים שגם הפעם אתם תקימו את המרפאה מהחל ועד כלה. רגע.. רק אל תשכח לעדכן אותנו מתי הפתיחה, כן ?…

יוסי אודרברג עם הצוות המיומן של דודי זילברשלג ניהלו את הפרויקט כיצירת אומנות של ממש ! עשרות בעלי המלאכה שעבדו יחד במקום. אחד במקביל לשני, השני במקביל לשלישי ולרביעי, חגיגה של ממש. ריצוף ותקרה, קירות וצביעה, נגרות ומיזוג, אלומניום וחשמל מחשבים ותקשורת, מצלמות וגילוי אש, כולם כמרקחה ואין טיפה נוגעת בחברתה… יום אחרי יום, שבוע אחרי שבוע.. עברו 97דר המיון הבא.. הפעם בפסגת זאב… להתראות בעוד….

החברה שכל עיסוקה הוא בניית פרויקטים לא האמינה שניתן לבצע פרוייקט כזה בפרק זמן של 3 חודשים. לאחר בירור על מוזס גרופ ועל הפרויקטים שביצעה עד כה, הם בחרו לתת בנו את אמונם. השאר אפשר לומר היסטוריה. יוסי נכנס לתמונה והפרוייקט נכנס להילוך גבוה. הבניה החלה תוך פחות מ- 24 שעות מרגע קבלת הזמנת העבודה ! נמתחו קווי חשמל זמניים חוברו פרוז'קטורים ו.. הדליקו את האור, הדליקו ולא כיבו.. יום ולילה ויום ו…

יוסי אודרברג עם הצוות המיומן של דודי זילברשלג ניהלו את הפרויקט כיצירת אומנות של ממש ! עשרות בעלי המלאכה שעבדו יחד במקום. אחד במקביל לשני, השני במקביל לשלישי ולרביעי, חגיגה של ממש. ריצוף ותקרה, קירות וצביעה, נגרות ומיזוג, אלומניום וחשמל מחשבים ותקשורת, מצלמות וגילוי אש, כולם כמרקחה ואין טיפה נוגעת בחברתה… יום אחרי יום, שבוע אחרי שבוע.. עברו 70 יום, המרפאה נמסרה. חגיגות ? לא אצלנו, אנו עסוקים בבניית חדר המיון הבא.. הפעם בפסגת זאב… להתראות בעוד….

קבלו הצצה לגלררית התמונות
ואל תפספסו את הסקופ בסרטון הוידאו, איך השר ליצמן יודע שהסקרים שמנבאים ליש עתיד 19 מנדטים זה בלוף…
https://goo.gl/photos/Q5h78kMoFVHe8hvt5


הרשם לניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים וחידושים!
Designed by WinSite, Built by Moses